Mokėjimo būdai Lenkijoje
  • Atvyko.lt akademija

Mokėjimo būdai Lenkijoje

Dauguma mūsų atvyko.lt klientų pradėję pirkti Lenkijos ar Vokietijos el. parduotuvėse tokiose kaip Allegro ar Amazon teiraujasi, kokie mokėjimo būdai Lenkijoje yra pouliariausi. Taip pat, dažnas klausimas būna ar banko sąskaitoje reikia iš anksto konvertuoti eurus į Lenkijos zlotus ar mokėjmo metu konvertuosis automatiškai. Pabandysime atsakyti į šiuos klausimus.

Atsiskaitymo būdas

Pagrindinis mokėjimo būdas Lenkijos ir Vokietijos el. parduotuvėse yra mokėjimo kortelė. Mokėjimus kortele priima beveik visi prekybininkai, tai tuo pačiu yra ir patogiausias mokėjimo būdas, kadangi jas turime visi ir nesvarbu ar naudojate SEB, Swedbank ar kito banko išduotomis kortelėmis, jos nėra pririštos prie jokios šalies, kas reiškia, kad Lietuvoje išduotomis kortelėmis galime atsiskaityti Lenkijos ir Vokietijos el. parduotuvėse.

Ar reikia konvertuoti valiutą?

Ne. Konvertuoti valiutos iš eurų į zlotus nereikia. Mokėjimo metu valiuta konvertuojasi automatiškai. Po apmokėjimo savo banko paskyroje matysite kiek eurų išleidote ir kokių kursu buvo atlikta konvertacija.

Kokia kortelę geriau naudoti?

Jau išsiaiškinome kokie yra populiariausi mokėjimo būdai Lenkijoje, dabar laikas atrasti geriausią mokėjimo kortelę. Nors dauguma lietuviškų kortelių tinka atsiskaitymui užsienio el. parduotuvėse, tačiau ne visos yra vienodos. Pagrindinis skirtumas yra valiutos konvertacijos kursas, kuris gali pabranginti arba atpiginti Lenkijoje perkamą prekę. Geriausią valiutos kursą turinti kortelė ir kurią rekomenduojame naudoti atsiskaitymams Lenkijoje yra Revolut.

Kodėl verta naudoti Revolut?

  • Nemokamai gaunate bekontaktę MasterCard arba VISA debeto kortelė – prisiregistravę naudokite atsiskaitymams iš karto.
  • Geriausiausias Lenkijos zloto kursas rinkoje, gaunate daugiau zlotų už tą patį kiekį eurų, todėl prekė Lenkijoje kainuoja pigiau.
  • Nemokamai išgryninkite 200 € per mėnesį visuose bankomatuose. Nereikia ieškoti „tinkamo” bankomato.
  • Labai patogi, apdovanojimus pelniusi iOS ir Android programėlė.

Tikimės, kad dabar apsipirkimas Lenkijos ir Vokietijos el. parduotuvėse taps dar lengvesnis, o taip galėsite dar daugiau sutaupyti.

Dar neturite Atvyko.lt paskyros? Užsiregistruokite nemokamai

Susisiekite el. paštu info@atvyko.lt arba telefonu +370 664 08801