Dažnai užduodami klausimai

Kas mes ir kaip veikiame?

Paprastai kalbant, tai mes esame tarpinė stotelė tarp užsienio šalių internetinių parduotuvių ir pirkėjų iš Lietuvos.

Dažnu atveju tiesioginis siuntimas į mūsų šalį kainuoja ganėtinai brangiai, todėl gali nebeapsimokėti siųstis prekės iš svetur.

Mes suteikiame Jums adresą užsienio šalyse, Jūs perkate internetu ir siunčiate prekes į mūsų sandėlį, o mes pirkinius pargabename į Lietuvą ir pristatome į namus.

Galiausiai, būnate nemažai sutaupę ir nepermokėję už atsiuntimą

Kas yra mūsų klientai?

Mūsų klientai yra visi fiziniai ir juridiniai asmenys, kurie perka prekes internetu užsienio šalyse.

Turbūt ne kartą teko atsisakyti viliojančio pasiūymo vien dėl prekės pristatymo kainos, nes tuomet nebeapsimokėjo siųstis iš svetur ir pigiau būtų buvę nusipirkti Lietuvoje?

Būtent čia mes ir galime būti naudingi savo klientams, suteikdami jiems apsipirkimo adresus Europos šalyse ir mes tikrai žymiai pigiau pargabensime pirkinius į Lietuvą nei kad siunčiant pardavėjui tiesiogiai per kurjerių tarnybas, kurios jau ne taip ir pigiai kainuoja.

Kodėl mes, o ne kažkas kitas?

Todėl kad rinkoje turime geriausias pristatymo kainas ir siūlome greičiausią pristatymą.

Suprantame, kad jau jeigu klientas įsigijo prekę, jis turbut ją norėjo jau gauti vakar, o ne po savaitės.

Kaip pradėti naudotis mūsų paslaugomis?

1. Pirmas žingsnis ką reikia padaryti, tai užsiregistruoti mūsų puslapyje;

2. Antras žingsnis, būtinai patvirtinti savo tapatybę; (Taip, be patvirtinimo nieko nebus, bet mes to norime ne dėl to, kad Jumis nepasitikime, tačiau tam, kad ateityje būtų galima lengviau Jūs identifikuoti bei išvengti tam tikrų klaidų).

3. Trečias žingsnis, užėję ant savo paskyros, spaudžiate „Sandėlių adresai“ ir matote visą informaciją, kurią privalote nurodyti pirkdami prekes internetu.

Jeigu kyla bent menkiausių abejonių dėl kažko, rašykite, skambinkite mūsų komandai, tikrai padėsime!

Juk paklausti nieko nekainuoja, tiesa?

Kaip sužinoti kai Jūsų pirkiniai atvyksta į mūsų sandėlį?

Nieko daryti nereikia, viską matysite prisijungę prie paskyros, o ir el. paštu mes apie kiekvieną įvykį informuosime. Gausite laiškus kai siunta atvyks ir išvyks iš užsienio sandėlio ir taip pat kai jau pasieks Lietuvą.

Kaip atsiskaityti už paslaugas?

Kai gausite patvirtinantį laišką, jog siuntą atvyko į Lietuvą, sekantis žingsnis ką reikės padaryti, tai prisijungti prie savo paskyros, paspausti ant “Mano siuntos” ir “Siuntos Lietuvoje”, o jau ten galėsite atlikti mokėjimą bei pasirinkti norimą pristatymo būdą.

Kada pirkiniai iš sandėlio atvyksta į Lietuvą?

Iš Lenkijos: kiekvieną darbo dieną ir į Lietuvą atvyksta tą pačią dieną;

Iš Anglijos: Kiekvieną penktadienį ir į Lietuvą atvyksta per 1-2 darbo dienas;

Iš Vokietijos: Kiekvieną antradienį, ketvirtadienį ir į Lietuvą atvyksta per 1-2 darbo dienas.

Kokie dar galima pristatymo būdai Lietuvoje?

Kol kas įsivertinę klientų nuomonę ir paklausą tam tikriems pristatymo būdams, pristatome siuntas per DPD kurjerių tarnyba tiesiai į namus ar paštomatus, taip pat klientai gali atsiimti siuntas Vilniaus siuntų atsiėmimo punkte.

Nerandate atsakymo?

Sutinkame, jog tikrai ne į visus klausimus galime būti paruošę atsakymą, tačiau visada galite susisiekti nurodytais kontaktais ir mes atsakysime kaip tik galėdami greičiau!