• Atvyko.lt akademija

Kaip pirkti Vokietijoje?

Vokietijos el. parduotuvės dažniausiai nesiunčia prekių į Lietuvą arba siuntimas kainuoja labai brangiai todėl mes paruošėme trumpą pagalbininką kaip lengvai pirkti prekes internetu Vokietijoje ir jas gauti Lietuvoje. Taip pat, pateikėme atsakymus į klausimus su kuriais kartais būna susiduriama!

Pirmas žingsnis: 

Registracija www.atvyko.lt ir tapatybės patvirtinimas. (Patvirtinimas vyksta per banką, kainuoja 0,29ct, mokestis vienkartinis).

Antrasis žingsnis

Prisijungus prie paskyros, paspaudę „Sandėlių adresai“, matysite Jums priskirtą užsienio sandėlio adresą ir unikalų kliento numerį prasidedantį raidėmis CR.

Trečias ir ketvirtas žingsniai

Registruojantis tarkime Amazon platformoje ar kitoje el. parduotuvėje nurodykite mūsų užsienio sandėlio adresą, kaip pristatymo adresą. 

Penktas žingsnis

Pasirinkite apmokėjimo būdą „Kortele“, pridėkite savo kortelės duomenis, paspauskite „Pirkti“ ir luktėlkite kol prekė atkeliaus į Vokietijos sandėlį, o tuomet mes ją transportuosime į Lietuvą per 1 darbo dieną.

Apie kiekvieną etapą kai prekė pasieks užsienio sandėlį ar atkeliaus į Lietuvą, informuosime el. paštu.

Nesuprantate vokiškai? Galite pasinaudoti puikiu vertimo įrankiu, kurį turi Google Chrome naršyklė ir išsiversti į reikiamą kalbą

Turite klausimų?

Susiekite telefonu +370 664 08801 arba el. paštu info@atvyko.lt