• Naujienos

Amazon jau Lenkijoje

Taip, perskaitėte teisingai, Amazon vakar startavo ir pradėjo prekybą Lenkijoje!!! 

O Jūs gi žinote, jeigu turi Atvyko.lt paskyrą, nėra jokio skirtumo ar pardavėjas Lenkijoje ar Lietuvoje, nes prekes iš Lenkijos pristatome dar tą pačią dieną, todėl drąsiai galime teigti, kad Amazon yra ir Lietuvoje.

Turbūt jau esate girdėję koks gėris tai yra, o gal net patys esate išbandę apsipirkimą Amazon platformoje. Jų milžiniška prekių pasiūla, nemokamas siuntimas, greitas pristatymas ir visada į klientus orientuotas pažiūris nepalieka abejingų. 

El. prekybos platforma skelbia, kad Lenkijoje startavo su milijoniniu prekiu pasirinkimu. Drąsiai galite pirkti viską ir negalvoti apie prekių siuntimo kainą, nes užsakymus kurie viršija 100 zlotų(22 eur) Amazon pristato nemokamai! Viena, dvi ar 10 prekių, pristatymas bus nemokamas. Tai yra milžiniškas privalumas lyginant su kitomis el. parduotuvėmis. 

Amerikos el. komercijos milžininas Lenkijoje turi net 9 sandėlius, kuriuose dirba 18 000 žmonių, todėl gali užtikrinti ne tik nemokamą, bet ir greitą prekių pristatymą. 

Na, o apačioje rasite trumpą pagalbininką kaip pirmą kartą pirkti Amazon platformoje.

Pirmas žingsnis: 

Registracija www.atvyko.lt ir tapatybės patvirtinimas. (Patvirtinimas vyksta per banką, kainuoja 0,29ct, mokestis vienkartinis).

Antrasis žingsnis

Prisijungus prie paskyros, paspaudę „Sandėlių adresai“, matysite Jums priskirtą užsienio sandėlio adresą ir unikalų kliento numerį prasidedantį raidėmis CR.

Trečias

Registruojatės Amazon platformoje ir nurodote savo asmeninius duomenis, vardą pavardę, el. pašto adresą ir slaptažodį.

Ketvirtas žingsnis

Išsirinkę prekę, kaip pristatymo adresą pridedate Atvyko.lt Lenkijos sandėlio adresą. 

Penktas

Pasirinkite mokėjimo kortelę kaip mokėjimo metodą ir įveskite kortelės duomenis ir apmokėkite užsakymą. Palaukite kol prekė atkeliaus į Lenkijos sandėlį, o tuomet mes ją transportuosime į Lietuvą.

Apie kiekvieną etapą kai prekė pasieks užsienio sandėlį ar atkeliaus į Lietuvą, gausite atskirus pranešimus.

Dar neperkate Lenkijoje?

Nemokate lenkiškai?

Tuomet Jums pravers nepamainomas pagalbininkas „Google Chrome“ naršyklė, kuria galima naudotis telefone ir kompiuteryje. Su jos pagalba galėsite išsiversti puslapį į Jums suprantamą kalbą.

Turite papildomų klausimų?

Skambinkite arba rašykite mums, žemiau nurodytais kontaktais:

+370 664 08801 arba info@atvyko.lt

Mielai atsakysime