• Klientų istorijos

Prekės Lenkijoje: Vonios baldai ir įranga

Vonios baldai ir įranga yra viena iš populiariausių prekių kategorijų tarp mūsų klientų. Paruošėme trumpą straipsnį apie tai, kur geriausiai pirkti vonios įrangos prekes Lenkijoje internetu. 

Dauguma žmonių žino Allegro.pl tačiau tai toli gražu ne vienintelė el. parduotuvė, kuri turi platų vonios kambario prekių pasirinkimą. Vonios įranga ir prekes Lenkijoje galima pirkti iš daugiau nei 1000 el. parduotuvių

Apžvelgti visų el. parduotuvių tiesiog neturime galimybės, todėl pabandysime apžvelgti tas, kurios turi geriausius atsiliepimus, asortimentą bei yra mėgstamos mūsų klientų.

Tad pradedam..

Lazienkaplus.pl el.parduotuvė yra numeris vienas Lenkijoje. Čia galite rasti praktiškai visus prekes ženklus nuo tarptautinių tokių kaip Grohe, Duravit iki vietinių, bet geros kokybės Kolo, Oltens prekės ženklų. 

Kitaip sakant, užsukus į tokią el. parduotuvę, viską rasite vienoje vietoje ir papildomai nieko ieškoti nereikės. Reikia tualeto – yra, dušo kabinos? Yra taip pat. 
 

123lazienka.pl el.parduotuvė yra pati mėgstamiausia ir populiariausia tarp mūsų klientų. Dušo kabinos, unitazai, kriauklės ir vonios yra tai kas dažniausiai pasiekia mūsų sandėlį Lenkijoje. Šias prekes kiekvieną savaitę parvežame į Lietuvą. 

Taip pat, el. parduotuvė yra patikima ir puikiai įvertinta Ceneo ir Opineo reitingų svetainėse.

dom-lazienka.pl el.parduotuvėje galite įsigyti praktiškai bet kurią prekę kuri liečiasi su vandeniu. Asortimentas skirtas vonios kambariui, tačiau el. parduotuvė turi ir tokių egzotinių gaminių kaip infraraudonųju spindulių sauna ar gaminių skirtų „juodiems vonios kambariams“

Na ir žinoma populiariausia el. parduotuvė Lenkijoje Allegro.pl. Allegro yra kaip prekybos centras internete, todėl tiek stambūs, tiek smulkūs vonios įrangos ir vonios baldų pardavėjai yra čia. 

Nesiplėsime apie Allegro, o pasidalinsime klientų patirtimi ir realiais pavyzdžiais, kokias prekes Lenkijoje galima nusipirkti pigiau.

Maxen stiklinė vonios pertvara  – 64,59 eur.

BESCO ARIA akrilinė vonia – 139 eur.

Spintelė su kriaukle – 73,85 eur

Pastatoma spintelė – 41,75 eur

Pakabinama spintelė su veidrodžiu – 44,96 eur.

Perkate Lenkijoje pirmą kartą?

Pasinaudokite Virtualiu pagalbininku 

Nemokate lenkiškai?

Tuomet Jums pravers nepamainomas pagalbininkas „Google Chrome“ naršyklė, kuria galima naudotis telefone ir kompiuteryje. Su jos pagalba galėsite išsiversti puslapį į Jums suprantamą kalbą.